search

Pharmedis mydło ze srebrem w kostce

Cena: 16,00 zł

Mydło ze srebrem i białą glinką Pharmedis to naturalny produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów.

Kosmetyk z linii medycznej do mycia i codziennej pielęgnacji całego ciała, ale także jako profilaktyka i zapobieganie występowania oraz łagodzenia chorób skóry, i wspomagająco w procesie leczenia już istniejących zmian chorobowych. Zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje, działa łagodząco, wygładzająco i mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną i nawilżenie. Delikatnie oczyszcza, usuwa martwe komórki naskórka i lekko zwęża pory. Nadaje się dla pacjentów ze skłonnością do podrażnień i atopowym zapaleniem skóry, działa kojąco, zmniejsza pocenie u uczucie przetłuszczenia skóry łojotokowej. Zawarte w mydle jony srebra mają właściwości antybakteryjne, grzybobójcze i odkażające.

Produkt w pełni naturalny, jest bezpieczny i nietoksyczny jednocześnie działając jak antybiotyk (zabija ponad 650 patogenów, w tym grzyby, pleśń i pasożyty), nie podrażnia błon śluzowych i nie zawiera wolnych rodników. Nie zawiera w składzie parabenów, silikonów ftalanów ani pochodnych ropy naftowej, substancji z upraw modyfikowanych genetycznie, barwników ani kompozycji zapachowych.

Produkt został przebadany laboratoryjnie i dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Podczas badań nie stwierdzono żadnych reakcji uczuleniowych u człowieka i działania miejscowo drażniącego.

Wyrób został zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób medyczny klasy I. 

Pharmedis mydło ze srebrem w kostce
  • Karta kredytowa.
  • BLIK.
  • PayPal.
  • Płatność przy odbiorze.